Thursday, 22 January 2015

Evde Dikiş İşi

Sponsor Bağlantılar

Evde ek iş yapmak ve aylık gelirinize katkı sağlamak istiyor ve eliniz dikiş işlerine yatkın ise dikiş yaparak para kazabileceksiniz. Küçük kıyafet elbiselerden gelinliklere kadar bir çok ürün dikerek para kazanabilirsiniz. Bunun için özenle ve güzel bir şekilde dikiş yapmanız gerekiyor. Daha çok hanımların yaptığı bir iş olan bu işi ister ek iş olarak yapabilirken isterseniz de tam zamanlı işiniz olarak yapabilirsiniz. Ne kadar çalışacağımıza kendiniz karar verebileceksiniz.

innov is 900 Evde Dikiş İşi

Eğer sizde güzel bir şekilde dikiş yapabiliyorsanız bu işten para kazanabilirsiniz. Bu işi ülkemizin dört bir köşesine dağıtan firmalardan alabilirsiniz. Bazen elbiseler dikecekken bazen ise gelinlikler dikeceksiniz. Ayrıca bazen bu işi evlere giderek de yapabilirsiniz. Eğer bu işi verecek firmalar arıyorsanız bu konumuzun altındaki yorum bölümüne kendi hakkınızda bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Firmaların sizi bulması ve daha kolay iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

evde dikis isi Evde Dikiş İşi

Kaynak: http://www.ekisilani.org/evde-dikis-isi-yapmak.htmlSposor Bağlantılar:


AYDA1000 Evde Dikiş İşi
Bir önceki yazımız olan Evde Dantel İşi başlıklı makalemizde dantel, dantel işi ve Ek İş hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlarınız"Evde Dikiş İşi"

Response on "Evde Dikiş İşi"

Sponsor Bağlantılar