Thursday, 21 August 2014

Evde Dikiş İşi

Sponsor Bağlantılar

Evde ek iş yapmak ve aylık gelirinize katkı sağlamak istiyor ve eliniz dikiş işlerine yatkın ise dikiş yaparak para kazabileceksiniz. Küçük kıyafet elbiselerden gelinliklere kadar bir çok ürün dikerek para kazanabilirsiniz. Bunun için özenle ve güzel bir şekilde dikiş yapmanız gerekiyor. Daha çok hanımların yaptığı bir iş olan bu işi ister ek iş olarak yapabilirken isterseniz de tam zamanlı işiniz olarak yapabilirsiniz. Ne kadar çalışacağımıza kendiniz karar verebileceksiniz.

innov-is 900

Eğer sizde güzel bir şekilde dikiş yapabiliyorsanız bu işten para kazanabilirsiniz. Bu işi ülkemizin dört bir köşesine dağıtan firmalardan alabilirsiniz. Bazen elbiseler dikecekken bazen ise gelinlikler dikeceksiniz. Ayrıca bazen bu işi evlere giderek de yapabilirsiniz. Eğer bu işi verecek firmalar arıyorsanız bu konumuzun altındaki yorum bölümüne kendi hakkınızda bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Firmaların sizi bulması ve daha kolay iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

evde-dikis-isi

Kaynak: http://www.ekisilani.org/evde-dikis-isi-yapmak.htmlSposor Bağlantılar:

Bir önceki yazımız olan Evde Dantel İşi başlıklı makalemizde dantel, dantel işi ve Ek İş hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlarınız"Evde Dikiş İşi"

Response on "Evde Dikiş İşi"

Sponsor Bağlantılar