Monday, 15 December 2014

Evde Oyuncak Yapımı

Sponsor Bağlantılar

Aileler çocuklarını kanserojen madde içeren oyuncaklardan kaçarak organik oyuncaklara yönelmekte. Bu yüzden de organik oyuncak piyasasına ilgi artmakta. Bir çok firmada organik oyuncak yapmakta. Bunlara yetişemediği ve farklı nedenlerle bu organik oyuncak yapımı işlerini evlere dağıtmakta. Bu da çok güzel bir kazanç kapısı olarak geliyor. Evde çok farklı ürünlerle bazen pamuklarla elyaflarla farklı bezler ile yaptığınız bebekler bazen tahtalara şekil vererek yaptığınız arabalar veya farklı oyuncaklar. Sizde bu oyuncak yapmayı biliyorsanız hemen bu işi yapmaya başlayabilirsiniz.

forumdasevyapmoyuncakla Evde Oyuncak Yapımı

 

Bu işi yapan firmalar bazen malzemeleri vermekte bazen ise vermemekte. Buna bağlı olarak oyuncakların fiyatı yani size kazandırdığı paralar değişmekte. Sizde bu işi yapmak istiyorsanız firmaların sizi aramadan zorlanmadan bulmasını sağlamak için yorum olarak adınız soyadınız yaşınız gibi kişisel bilgilerinizin yanında iletişim bilgilerinizi de yazabilirsiniz.

çorap oyuncak4 Evde Oyuncak YapımıSposor Bağlantılar:


AYDA1000 Evde Oyuncak Yapımı
Bir önceki yazımız olan Evde Nikah Şekeri Yapmak başlıklı makalemizde Ek İş, ek iş fikirleri ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlarınız"Evde Oyuncak Yapımı"

Response on "Evde Oyuncak Yapımı"

Sponsor Bağlantılar