Friday, 23 January 2015

Kına Paketleme İşi Veren Firma Adresleri

Sponsor Bağlantılar

Evde Kına Paketleme İşi,

Evde Kına Paketleme İşi

Kına Paketleme İşi Veren Firma Adresleri

Günümüzde ev hanımları evlerinde iş yaparak para kazanmaktadır. Ev hanımlarının evde yaptığı işlerin içinde kına paketleme işi de bulunmaktadır. Bu iş boncuk işlemesi veya nikah şekeri tasarımı gibi el becerisi gerektirmemektedir. Bu işi yapabilmek için ev hanımlarına özel işveren firmalarla anlaşarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Oturduğunuz ilde evde kına paketleme işini kimse yapmıyor ise internet ortamından bu işi yaptıran firmalarla da bağlantı kurabilirsiniz. Evde kına paketleme işini aldıktan sonra firma hangi ilde olursanız olun size malzemeleri kargolamaktadır.

Paketleme işlemini size verilmiş olan süre içerisinde bitirdikten sonra firmaya geri kargolanması gerekmektedir. Firma paketlediğiniz ürünleri kontrol ettikten sonra vermiş olduğunuz banka bilginize kazandığınız ücreti size göndermektedir. Evde kına paketleme işi genellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da oldukça yaygındır. Firma sizinle çalışmaya karar verdiğinde sizin bu işi yapıp yapamayacağınızı kontrol etmek için az miktarda malzeme göndermektedir.

Kına Paketleme İşi Veren Firma Adresleri Kına Paketleme İşi Veren Firma Adresleri

Kına Paketleme İşi Veren Firma Adresleri

Eğer firma çalışmanızı beğenir ise size daha fazla malzeme göndermektedir. Ve bu sayede aylık gelirinize katkıda bulunabilirsiniz. Firma size çok fazla iş göndereceğini bildirdiğinde evde ailenizle bu işi yapabilirsiniz. Veya arkadaşlarınızla birlikte bir grup oluşturursunuz firmaya kına paketleme işini yapmak isteyen grupta kaç kişi olduğunu bildirirsiniz. Bu sayede firma size daha fazla mal göndermektedir. Buda aylık kazancın daha fazla olması demektir. Sizde aylık kazandığınız ücreti gruptaki arkadaşlarınızla eşit olarak bölüşebilirsiniz.

Evde yapılan İşlere bir örnek: aşağıda evde nikah şekeri yapım işi için örnek video vardır izleyip bu işin ne kadar basit oldugunu görebilirsiniz.


Sposor Bağlantılar:


AYDA1000 Kına Paketleme İşi Veren Firma Adresleri
Bir önceki yazımız olan Ek Gelir Kazanmak İçin Ne Yapılmalıdır ? başlıklı makalemizde 2013 Ek Gelir Kazanmak, Ek Gelir Kazanmak ve Ek Gelir Kazanmak İçin Ne Yapılmalıdır ? hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlarınız"Kına Paketleme İşi Veren Firma Adresleri"

Response on "Kına Paketleme İşi Veren Firma Adresleri"

Sponsor Bağlantılar