Monday, 26 January 2015

OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak

Sponsor Bağlantılar

OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak,

OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak

BDDK’dan bankacılık lisansı alan Lübnanlı Odea Bank, 2013′te 25 şube açacak. Banka, kredilerde 2 milyar dolar mevduatlarda ise 1.5-2 milyar dolar büyüklüğe ulaşmayı hedefliyor

Türkiye’de bankacılık yapmak üzere 12 yıl aradan sonra Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan (BDDK) sıfırdan lisans alan ilk banka olan Odea Bank, Türkiye pazarı ile ilgili hedeflerini açıkladı. Lübnanlı Bank Audi’nin Türkiye birimi Odea Bank’ın Genel Müdürü Hüseyin Özkaya, 2013′te 25 yeni şube açacaklarını söyledi. Özkaya, kredi büyüklüklerinin 2 milyar doların üzerinde, mevduatlarının ise 1.5 – 2 milyar dolara yakın olacağını belirtti. Bu yılı 600 milyon dolara yakın kredi büyüklüğü ile tamamlamayı planlayan bankanın, toplam şube sayısı ise ocakta açılacak şubelerle birlikte 9′a ulaşacak. Özkaya, kredilerin kurumsal ticari ve bireysel ağırlıklı olduğunu da söyledi. Odea Bank’ın şu anda 390 çalışan sayısı bin 500 müşterisi bulunuyor. Bankacılık alanındaki ana ürünlerin hepsinde yer almak istediklerini kaydeden Özkaya, “Ara ürünlerde olmaybiliriz. Ancak sigorta ve portföy yönetim alanlarında yer alabiliriz” diye konuştu.

KREDİ KARTINDA ORTAKLIK
Özkaya, yakında bir banka ile kredi kartı konusunda da ortak çalışma yapabileceklerini ifade etti. Yurtdışı fonlamaya da önem vereceklerini belirten Özkaya, “Ana grubumuzdan 100 milyon dolarlık sermaye benzeri kredi için onay çıktı. BDDK’ya başvurumuzu yaptık. 2013′te yurtdışından 300-400 milyon dolar fonlama desteği almayı hedefliyoruz” dedi.

2017′DE 10 MİLYAR AKTİF BÜYÜKLÜĞÜ
Bankanın temel olarak organik büyüme üzerine kurulduğunu ifade eden Özkaya, 2017′de 10 milyar dolar civarında bir aktif büyüklüğe ulaşmak istediklerini de belirtti. Özkaya, organik olmayan bir fırsat çıkması durumunda da buna da bakabileceklerini kaydetti. Citigroup’un global stratejisinin bir parçası olarak satışa çıkardığı Türkiye’deki bankacılık birimi ile Odeabank’ın ilgilendiği daha önce gündeme gelmişti.

Odea Bank Açık Pozisyonlar..

Tarih ———Pozisyon    Şehir/Ülke   Firma Adı
tpx OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak tpx OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak tpx OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak tpx OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak tpx OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak tpx OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak
19.12.2012 ikonFavoriG OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak Dönemsel Fraud Monitoring Uzmanı İstanbul Odea Bank A.Ş.
12.12.2012 ikonFavoriG OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak Muhasebe Kıdemli Uzmanı İstanbul(Avr.) Odea Bank A.Ş.
12.12.2012 ikonFavoriG OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak Ekonomik Araştırma ve Stratejik Planlama Stajyeri İstanbul(Avr.) Odea Bank A.Ş.
12.12.2012 ikonFavoriG OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak Gişe Yetkilisi İstanbul Odea Bank A.Ş.

Sposor Bağlantılar:


AYDA1000 OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak
Bir önceki yazımız olan Türk Hava Yolları 2013 Tekniker Alımları başlıklı makalemizde 2013 thy, thy 2013 personel alımları ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlarınız"OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak"

Response on "OdeaBank Yeni Şubeleri nereye açılacak"

Sponsor Bağlantılar