Tuesday, 27 January 2015

Evde Kına Paketleme İşi Yapımı Veren Firmalar

Sponsor Bağlantılar

Evde Kına Paketleme İşi Yapımı Veren Firmalar,

Evde Kına Paketleme İşi Yapımı Veren Firmalar

Evde kına paketleme işi yaparak evden para kazanabilirsiniz.

 

Evde kına paketleme işi son derece kolay bir iş olup evde nikah şekeri, boncuk işleme  gibi el beceresi gerektirmemektedir. Evlere kına paketleme işi almak isteyen bayanlar için yapmaları gereken tek şey  bu işi evlere veren doğru bir organizasyon bulmaları olacak. İsteyenler, aşağıda yer alan yorum bölümüne mail adresi kişisel iletişim bilgilerini bıraka bilirler. Benim evde iş arayanlara şiddetle tavsiyem o dur ki hem eğlenecek hem güzel görünecek hemde para kazanabilecekleri bir iş olan Oriflame Kataloğu‘na bakmaları olacak.

evde kina isi Evde Kına Paketleme İşi Yapımı Veren Firmalar

Evde kına paketleme işi Ankara başta olmak üzere İzmir, İstanbul, Bursa ve tüm illere kargo ile dağıtılabilmektedir. Burada önemli olan iş verenleri bulmak, bakıyorum her yerde evlere iş veriliyor. İşin teslim alınması ve kontrol edilmesi ödemeler gibi  konular iş verenle iş arayanların iletişimleri  ve anlaşması ile gerçekleşir.  Ödemeler firmalara göre değişken olabilir.

Mesela dantel işi  veren Sibel hanım var. Bazıları da ilanlarını geri çekiyor evden iş arayanların oldukça çok olduğunu söylüyor.

Evden çalışarak para kazanmak isteyen kişilere sürekli iş imkanı sağlayan firmalara buradan bakınız. Evlere kına işi veren firmalar da sayfanın altından kendi ilanlarını ekleyebilirler.

Eğer sizde  iş veren veya tavsiye edebileceğiniz evden yapılabilecek bir iş varsa bunu yorum bırakarak belirmekten çekinmeyiniz.

Ayrıca evde kına paketlemek istiyorum diyen kişiler de yorum bölümünden üye olmadan,  ”iş arama ilanı” iletişim bilgeleri ile beraber ekleyebilirler.

Evlere Paketleme işi veren firmalar

Evde yapılan İşlere bir örnek: aşağıda evde nikah şekeri yapım işi için örnek video vardır izleyip bu işin ne kadar basit oldugunu görebilirsiniz.


Sposor Bağlantılar:


AYDA1000 Evde Kına Paketleme İşi Yapımı Veren Firmalar
Bir önceki yazımız olan 2013 Eve Çamaşır Mandal İşi İlanları başlıklı makalemizde Çamaşır, El İşi ve Evde İş İmkanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlarınız"Evde Kına Paketleme İşi Yapımı Veren Firmalar"

Response on "Evde Kına Paketleme İşi Yapımı Veren Firmalar"

Sponsor Bağlantılar