Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

Evden çalışarak para kazanma yolları 2013

26 Ocak 2013 Cumartesi, 07:27

Evden çalışarak para kazanma yolları 2013

İşsizlik bugün yaşanan en büyük sorunların başında yer almaktadır. Buna rağmen birçok insan kendini güvene almak için ve ek kazanç elde etmek için birçok yöntem geliştirmiştir. Eğer evinizi ya da bulunduğunuz yeri terk edemiyorsanız, böyle bir ek gelir elde etmek çok da kolay değil. Pek çok farklı sebepten ötürü, evinizden çıkamıyorsanız, evden yapabileceğiniz tamamen yasal bir işe sahip olarak, kendi işinizi kurabilirsiniz.
Elbette karşınıza çeşitli tuzaklar ve zorluklar çıkacaktır, öyleyse öncelikle bu zorlukları aşmak ve tuzaklara yakalanmamak için aklınızda tutmanız gereken basit kurallar ile başlayalım.

Evden çalışarak para kazanma yolları 2013

Evden çalışarak para kazanma yolları 2013

Kaçınmanız gereken dolandırıcılık yolları
Para talepleri: Elbette kendi işinizi kurarken bazı masraflarınız olacaktır. Ancak pek çok dolandırıcı, elindeki değersiz bilgileri `eğitim kitabı veya CDsi` adı altında kendi işini kurmaya çalışan kişilere satmaktadır. Unutmayın kimseye onların mallarını pazarlayacağınız ve satışını yapacağınız için para ödemek zorunda değilsiniz. Böyle bir talep ile karşılaştığınızda dolandırıcılıktan şüphelenin.
“Hemen zengin olun” hilekarlıkları: Hızlı zenginleşin şeklindeki hilekarlıklarda, zenginleşen tek kişi vardır o da siz değil, dolandırıcının kendisidir. Kolay para arıyorsanız, pek çok değersiz bilgi ve fatura ile boğuşmak zorunda kalırsınız. Eğer gerçekten zaman ve çaba harcamayı düşünürseniz, o zaman gerçekten iyi bir iş sahibi olabilirsiniz.
Gerçek olamayacak kadar iyi teklifler: Çalışmak için çaresizce iş arıyor olabilirsiniz; fakat bu gerçek olamayacak kadar iyi görünen bir iş fırsatına atlamanıza sebep olmamalı. Bir iş gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, muhtemelen gerçek değildir. Yukarıdaki 3 önemli nokta, size zaten sağduyulu kişilerin kapılmayacağı bir tuzak gibi görülebilir. Ancak unutmayın ki, dolandırıcılar yaptıkları işte gerçekten çok iyidirler. Pek çok akıllı kişiyi, bu tip fırsatlar ile tuzağa düşmektedir. Eğer yeni bir iş veya ek bir kazanç arıyorsanız, sizden istifade etmeye çalışacak olmaları olasıdır.

Sposor Bağlantılar:

0 Yorum

  1. şerife

    09 Şubat 2013 at 20:29

    EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM İSTANBUL KARTALDA OTURUYORUM

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz