Wednesday, 21 January 2015

2013 Ankara Büyükşehir Belediyesi İşci Alımları

Sponsor Bağlantılar

2013 Ankara Büyükşehir Belediyesi İşci Alımları,

2013 Ankara Büyükşehir Belediyesi İşci Alımları

Başvuru formu için tıklayın.

Ego (Elektrik,Gaz Otobüs Genel Müdürlüğü) personel alımı 2012 konusu, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmak isteyenleri ilgilendirmektedir. Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’na bağlı, tüzel kişiliği olan ve kamusal görev yapan bir Genel Müdürlük olan Ego 1942 yılında kurulmuştur. Kısa adı Ego olan Elektrik,Gaz Otobüs Genel Müdürlüğü ,2011 yılında bünyesine pek çok personel alımı yapmış ve 2012 yılında da personel alımlarını artarak sürdürecektir.Elektrik,Gaz Otobüs Genel Müdürlüğü’ nün 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde yer alacaktır.

Eğer sizde kariyerinizi, Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışanı olarak sürdürmek istiyorsanız sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.
Ego insan kaynakları, bünyesine alacağı personeli doğru işe doğru insan prensibine bağlı kalarak seçmektedir.Kurumun insan kaynakları politikası, başvuru şartları ve işe alım süreçleri gibi detaylar hakkındaki bilgileri kurumun resmi sitesinde bulabilirsiniz. İş başvurusu yapmak için ise, websitesinde yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Başvuru formu için tıklayın.

Başvuru formu için tıklayın.Sposor Bağlantılar:


AYDA1000 2013 Ankara Büyükşehir Belediyesi İşci Alımları

Yorumlarınız"2013 Ankara Büyükşehir Belediyesi İşci Alımları"

Response on "2013 Ankara Büyükşehir Belediyesi İşci Alımları"

Sponsor Bağlantılar