Wednesday, 21 January 2015

2013 Evde Paketleme İşi Yapmak İş Nasıl Alınır

Sponsor Bağlantılar

2013 Evde Paketleme İşi Yapmak İş Nasıl Alınır,

2013 Evde Paketleme İşi Yapmak İş Nasıl Alınır

Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Kına paketleyecek ekipler

Evlere kına paketleme işi verilir. Bilgi almak ve detayları konuşmak için lütfen adresimizi ekleyin yada mail yolu ile görüşelim boncukdantel@hotmail.com

Evde kına paketleyecek bayanlar arıyoruz

Evde Kına Paketleme İşi 2013 Evde Paketleme İşi Yapmak İş Nasıl Alınır

Eylül ayı sonuna kadar evlerinde kına paketi yaparak ek gelir kazanmak isteyen bayanlar ile çalışmak istiyoruz. İşlerimiz sürekli olup ödemeler her teslimatta elden nakit olarak yapılacaktır.
İstanbul, Ankara ve İzmir’de oturan evden para kazanmak isteyen kına paketleme işi yapabilecek bayanlar ve ekipler bize kınapktlm@gmail.com adresinden ulaşabilirler.

Yaz dönemine girdiğimiz bu günlerde düğün sezonunun açılması ile beraberevde  veren işverenlerin sayısı her geçen gün çoğalmaya devam ediyor. Evde kına paketleme işi yaparak ek gelir elde etmek isteyen kişiler ile evde kına paketleme işi veren işverenler sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden üye olmadan ve ücret ödemeden hemen iş ve eleman arama ilanlarını verebilirler…

Evde yapılan İşlere bir örnek: aşağıda evde nikah şekeri yapım işi için örnek video vardır izleyip bu işin ne kadar basit oldugunu görebilirsiniz.

 

 Sposor Bağlantılar:


AYDA1000 2013 Evde Paketleme İşi Yapmak İş Nasıl Alınır

Yorumlarınız"2013 Evde Paketleme İşi Yapmak İş Nasıl Alınır"

Response on "2013 Evde Paketleme İşi Yapmak İş Nasıl Alınır"

Sponsor Bağlantılar