Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

Ziraat Bankası Servis Görevlisi Atama Listesi

21 Eylül 2013 Cumartesi, 05:29
Ziraat-Bankası

Ziraat Bankası Servis Görevlisi Atama Listesi

2013 yılında yedekler ile birlikte yayınlanan servis görevlisi atama listesi ve sınava katılmak ve sınav sonuçlarına bakmak için aşağıdaki baglantıyı kullanın ziraat bankası personel alımı ve kamu personeli sınavına katılan ve katılmak isteyen yeterli KPSS puanına sahip adayların her yıl düzenlenen sınav neticesinde ziraat bankası iel çalışmaya başlaması ve bankamız personeli kadrosuna dahil olması için 2014 yılında düzenlenecek olan ziraat bankası personel alımları içinde gerekli bilgi ve ekler aşağıda açıklanmıştır.

Ziraat bankası ile çalışmak istiyorsanız sizde aşağıdaki bilgi ve belgeler ile başvuru yapabilirsiniz.

 

“1. Grup Servis Görevlisi adayları göreve başlatılmıştı.

Bankamız personel ihtiyacı doğrultusunda 2.Grup kapsamında; Çukurova Bölge Koordinatörlüğümüz (Adana, Adıyaman, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Mersin, Osmaniye ve Şanlıurfa), Ege Bölge Koordinatörlüğümüz (Antalya, Aydın, Burdur, Denizli, Isparta, İzmir, Manisa ve Muğla ), İç Anadolu 1. Bölge Koordinatörlüğümüz (Ankara, Bartın, Çankırı, Kastamonu, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak), İç Anadolu 2. Bölge Koordinatörlüğümüz, (Aksaray, Karaman, Kayseri, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas ve Yozgat) ve Karadeniz Bölge Koordinatörlüğümüz (Amasya, Ardahan, Artvin, Çorum, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Kars, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Tokat ve Trabzon) dahilindeki illerde yer alan Şubelerimizde görevlendirilecek Servis Görevlisi Yedek adayların evrak teslimi ve eğitim sürecine ilişkin bilgilendirme aşağıda yer almaktadır

Ziraat-Bankası

Evrak Teslim Süreci:

Adaylarımızın, 1 Ağustos 2014 Pazar günü Saat: 12:30’da aşağıda belirtilen adrese ekte yer alan belgelerle birlikte şahsenbaşvurmaları gerekmektedir.

Evrak Teslim Adresi

Ziraat Bankası Eğitim Bölüm Başkanlığı İstanbul Yolu Trafo Karşısı No:10
Varlık-Yenimahalle/ANKARA

Eğitim Yeri ve Tarihi:

  • Adaylarımızın eğitime başlama tarihi 2 Eylül 2013 Pazartesi’ dir.
  • Adaylarımız evrak teslim ettikleri adreste eğitime alınacaktır.
  • Eğitim süresi ile ilgili detaylı bilgi evrak teslim sırasında verilecektir.
  • Eğitime katılacak adaylarımız için evrak teslim günü ve ardından başlayacak eğitim süresince konaklama imkanı sağlanacaktır.

Uzman Yardımcısı ve Banko Asistanı Yedek adayları Bankamızda ihtiyaç oluşması halinde davet edilecektir. Yedek adaylarla ilgili duyuruları yine bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Bankamızda göreve başlayacak olan adaylarımıza yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Servis Görevlisi 2. Grup Yedek Atama Listesi için tıklayınız

Göreve Başlayacak Adaylardan İstenen Belgeler için tıklayınız

Sposor Bağlantılar:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz